Kongreye Kalan Gün
Gün Saat Dakika Saniye
16 20 34 30

DAVET MEKTUBU

Değerli Katılımcılar,

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Ünitesi olarak 5-7 Mayıs 2023 tarihleri arasında Kapadokya'da üçüncüsünü düzenleyeceğimiz “Excellence in ART-III: Contemporary IVF" isimli kongreyi sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Gerek birinci gerekse de ikinci toplantımıza 450'in üzerinde (kongre salonunun maksimum alabileceği kapasite) katılımcı olmuştur; her iki toplantıda da önemli sayıda yurt dışından farklı ülkelerden dinleyici olarak katılan hekim ve embriyologlar olmuştur. 

Bu toplantıda gerek tüp bebek uygulamalarında güncel tartışmalı konuları gerekse de emniyetlilik ve yüksek başarının elde edilmesi için kalite kontrolünü, dünyada konunun önderi bilim insanları ile irdeleyeceğiz ve tartışacağız.

Herkesin keyifle katılacağı  bir bilimsel program oluşturduğumuza inanıyoruz.  Bilimsel programın ana dili İngilizce olacaktır.

Toplantının katılımcı hedef kitlesi üreme tıbbı/tüp bebek ile uğraşan tüm kadın hastalıkları ve doğum hekimleri, androloji/infertilite ile uğraşan ürologlar, klinik embriyologlar/biyologlar ve yardımcı sağlık personelidir.

Önceliği doyurucu ve etkileyici bir bilimsel program olan bu organizasyonda tarihi ve kültürel dokusuyla Kapadokya bölgesi çeşitli sosyal programların ve eşsiz aktivitelerin düzenlenebilmesi amacıyla da bizlere birçok fırsat tanımaktadır.

Tüp Bebek uygulamalarında her yönden mükemmeliyete ulaşmayı hedeflememizde bize yol gösterecek, katkı sağlayacak bu toplantıda sizleri de aramızda görmekten kıvanç duyacağız.

 

Saygılarımla,

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Hakan YARALI